Dlaczego my?

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście

Firma rekomendowana przez Urząd Miasta Kraków


Sukces naszej firmy zbudowaliśmy na najwyższej jakości realizacji usług, która wynika ze współpracy z najlepszymi światowymi markami. Nasi specjaliści nie nastawiają wyłącznie na sprzedaż, ale świadczą kompleksowe usługi najwyższej jakości. Dysponują wieloletnią praktyką i wiedzą w swojej branży, służą Państwu radą oraz pomocą w zakresie doboru odpowiednich części zamiennych, montażu oraz instalacji urządzeń grzewczych. Zajmujemy się urządzeniami od montażu aż do ich śmierci technicznej. Kompleksowa obsługa oraz fachowe doradztwo sprawiły, że staliśmy się że staliśmy się wiodącym przedsiębiorstwem na polskim rynku w tej dziedzinie.

W 2021 roku nasza firma zamontowała:

ponad 770 gazowych kotłów CO 

oraz ponad 2300 term gazowych


W 2020 roku nasza firma zamontowała:

ponad 600 gazowych kotłów CO

oraz ponad 2250 term gazowych


W 2019 roku nasza firma zamontowała:

ponad 500 gazowych kotłów CO 

oraz około 2000 term gazowych

Zobacz, jak wyglądają wykonane przez nas niektóre instalacje gazowe


Przejdż do galerii

Warte podkreślenia

Nasi klienci są z nami od lat, przekonaj się dlaczego


Doświadczenie

Jesteśmy na polskim rynku 25 lat, wieloletnie doświadczenie pozwala nam rzetelnie wykonywać każdą instalację. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową obsługę wykwalifikowanych pracowników, posiadających rozległą wiedzę.

Zaufani partnerzy

Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi firmami, jesteśmy dystrybutorem i serwisem urządzeń takich jak: Junkers, Buderus, Vaillant, Bretta, Termet, Ferolli, Wolf, Saunier, Duval, Fondital.

Profesjonalizm

Monitorujemy prace i dobór rozwiązań optymalnych dla Ciebie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nie tylko zaraz po instalacji grzewczej, ale przez cały okres funkcjonowania urządzenia.

Kompleksowość działań

W procesie wymiany pieca jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procedury - wypełniamy wnioski, monitorujemy proces przyznawania dotacji, a po zakończonych pracach, rozliczamy otrzymane przez Ciebie dofinansowanie.

Nasi partnerzy

Urządzenia tych marek znajdziesz w naszej ofercie


Junkers
Ariston
Buderus
De Dietrich
Ferroli
Fondital
Saunier Duval
Termet
Vaillant
Wolf

Skontaktuj się z nami

Podaruj sobie i swoim bliskim wygodę i bezpieczeństwo, z dbałością o środowisko


533 813 010
kontakt@wymiana-pieca.pl